top of page

AGENCJA POŚREDNICTWA W HANDLU MIĘDZYNARODOWYM

Chcecie Państwo sprzedawać na różnych rynkach światowych? Chcielibyście importować towary i usługi? Nie macie kompetentnych pracowników? Nie wiecie jak? Nasi agenci są dla Państwa rozwiązaniem. Możemy się dla Was zająć zarówno sprzedażą waszych produktów i usług, jak również znaleźć na świecie producenta lub dostawcę, który dostarczy produkt lub usługę w najlepszym stosunku jakości do ceny.

Szybko, pewnie i profesjonalnie. Zorganizujemy dla was targi, konwencje, wystawy i kongresy. Przygotujemy podróże (bilety, rezerwacje hotelowe, opiekę rezydenta).

W ciągu dwudziestu lat działania udało nam się zbudować zespół 17 konsultantów i ponad 40 agentów handlowych działających w 24 krajach świata. Za ich pomocą jesteśmy w stanie umieścić na każdym z tych rynków wiele produktów i usług wyprodukowanych w Polsce i / lub w innych krajach. Możemy również sprowadzić z tych krajów dowolny produkt / usługę dla naszych klientów w każdym z obsługiwanych krajów. Posiadamy niezbędną wiedzę, kontakty i możliwości, aby stać się Państwa reprezentantem na wielu rynkach świata. Kraje zaznaczone na poniższej mapie obsługują nasi konsultanci i agenci. Chcesz wiedzieć więcej? Prosimy o kontakt.

TESCO
TESCO

press to zoom
M1Czeladź
M1Czeladź

press to zoom
Agora
Agora

press to zoom
TESCO
TESCO

press to zoom
1/49
bottom of page